Nazwa forum

Opis forum


#31 2009-03-05 17:45:59

BamBuss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: LOGO

Ja mam dwóch ulubieńców: Niebieski i ten taki różowy. Jakby trochę podczerwienić ten róż to byłby u mnie na pierwszym miejscu, a tak to razem sobie stoją na jednym poziomie z niebieskim,o Pozdrawiam!

Offline

 

#32 2009-03-05 17:57:47

artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: LOGO

Niebieski ok, ale rozowy ?? :-)
Mam jakis dziwny wstret do tego koloru...

Offline

 

#33 2009-03-05 18:56:54

paprysia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: LOGO

Hmmm...teraz tak sobie pomyslalam,że nawet fajny moglby byc czerwony z grafitem zamiast tego rozowego:):)to tak a propos wypowiedzi Gosi:)nio...to fajne byloby:)i w tym momencie dla mnie numerami UNO byloby zestawienie: niebieski-grafit,badz czerwien-grafit:)

Offline

 

#34 2009-03-05 19:07:01

Kuba Sz.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: LOGO

witam moim zdaniem mega skromnym:) to pomarancz z szarym lub niebieski, literki też można oddzielić kolorystycznie pozdrawiam:)

Offline

 

#35 2009-03-05 19:42:24

marunia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: LOGO

pomarańczowe czaaad! może tak samo zrobić A - pomarańcz M - popiel(grafit) czy granat. Nie ukrywam że też podobają mi się literki AM białe na grafitowym tle. Co do niebieskiego jak dla mnie troszkę zbyt chłodne, za grzeczne i takie "Maryjne" . Za chwilkę założymy mocherki?? Co do cieniowania i głębi w AM to ja tam widzę VI a nie AM stąd moja propozycja żeby tu zachować taką samą kolorystykę jak w artmotiv. To chyba tyle teraz.



jeszcze jedno : a może zamiast kanciaste AM zrobić taką czcionką jak jest napis ? to taka luźna propozycja chciałabym zobaczyć jak będzie wyglądać to am białe na tle popielatym - kurcze coś w tym jest i to na mnie przeszło.... :]


a pod artmotiv miał być adres e-mail czy mi się wydaje?



ostatnia propozycja : a może uciąć ostatni zygzak z m tak żeby A i M miały wspólne ramiona, wtedy ma sens ta głębia którą chce Alek osiągnąć ... chyba ...., co wy na to?

Ostatnio edytowany przez marunia (2009-03-05 20:04:05)

Offline

 

#36 2009-03-05 20:18:48

Madzik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: LOGO

hejka! logo ładne jest:) jeżeli chodzi o kolory to najbardziej odpowiada mi niebieski i cytrynka, można by ewentualnie połączyć te kolory, np art na niebiesko a szlaczek u góry na cytrynowo... Co do szlaczka, myślę że fajnie byłoby oddzielić A od M i może ogonek od A trochę powiększyć żeby był bardziej zauważalny??? chyba wiecie o co mi chodzi, sorki, że tak mało profesjonalnie się wypowiadam

Offline

 

#37 2009-03-05 21:19:47

jareq

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: LOGO

Wszytko fajnie and gites Mi się widzi pomarańczowy, a jeszcze bardziej ten żółtawy. Ewentualnie jakiś miks żółtego z niebieskim tak, jak to było na pierwotnym wzorze.

Offline

 

#38 2009-03-05 22:54:31

mysli

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: LOGO

Jest wporzo, przede wszystkim jednokolorowe, co do kolorów, też jakoś widzi mi się ten róż. Ale nie martwił bym się za bardzo, bo i tak uzywać się będzie w zależności od potrzeb różnych rodzajów: i jednokolorowego i dwu (przy czym kolorami zawsze można się będzie pobawić, np. w zależności od konkretnego projektu, czy imprezy - tym bardziej jeśli cyklicznej - informator swoje, koncerty swoje, wystawy swoje ect.)

Co do ułożenia kolorów, to faktycznie niekoniecznie od razu każdemu mogą sugerować a i m, więc podsyłam jeszcze 3 propozycje pod dyskusje:

http://artmotive.pl/artmotive.png

dodałem jeszcze czwóreczkę

Ostatnio edytowany przez mysli (2009-03-05 23:39:21)


i niech mi ktoś powie, że uprawiam lobbing

Offline

 

#39 2009-03-05 22:57:58

ola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: LOGO

"ostatnia propozycja : a może uciąć ostatni zygzak z m tak żeby A i M miały wspólne ramiona, wtedy ma sens ta głębia którą chce Alek osiągnąć ... chyba ...., co wy na to"
ten pomysł mi się podoba i może pierwsze ramię od a wydłużyć żeby bardziej było widać,że to a.
Myślę,że jesteśmy coraz bliżej:-)

Offline

 

#40 2009-03-05 23:05:11

mysli

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: LOGO

jakoś ta trojka najbardziej mi podchodzi


i niech mi ktoś powie, że uprawiam lobbing

Offline

 

#41 2009-03-05 23:11:31

avvro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: LOGO

a ja myslę że się oddalamy i za chwilę to będzie przekombinowane
to ma być proste, chwytliwe i rzucające się w oczy, a nie przekazujące niewiadomo jakie "głębie"
logo jest git, skupmy się na kolorze, ew jak zaznaczyć a i m...
może trzeba popatrzec "świeżym" okiem, a nie wpatrywać się i rozkminiac co jest złe
jesli chodzi o propozycję myślego to wydaje mi się że dalej nie widać jednoznacznie tych literek, poprostu wariacja na temat wczesniejszej opcji....

Offline

 

#42 2009-03-05 23:17:23

mysli

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: LOGO

avvro napisał:

logo jest git, skupmy się na kolorze, ew jak zaznaczyć a i m...

a co ja innego niby robie

jeśli chcesz zaznaczyć a i m, przy tej konwencji nie bedziesz mial za duzo mozliwosci.

Dlatego jestem za jednokolorowym szarym i głębie masz z głowy

Ostatnio edytowany przez mysli (2009-03-05 23:18:39)


i niech mi ktoś powie, że uprawiam lobbing

Offline

 

#43 2009-03-05 23:44:26

ola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: LOGO

Też jestem za trójką. Mi jednak pasują dwa kolory.

Offline

 

#44 2009-03-06 07:15:14

martka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: LOGO

A ja myślę, że mimo wszystko ma sens rozmawianie tutaj i o głębi - rzeczywiście fajnie to wygląda, jak dzięki kombinacji kolorów powstaje wrażenie przestrzenności. Lepiej podyskutować o tym tutaj i mieć dopieszczone logo, bo będziemy na nie patrzeć potem cały czas. Z tego co zaproponował Myśli, też najbardziej podoba mi się trójka, ewentualnie 1, mimo tego, że A jest w niej "płaskie". Co do kolorów - w sumie ten różowy nie wygląda tutaj najgorzej, ale jakoś mi nie pasuje do "artystyczno - kulturalnego". Fajne pomysły tu padły, żeby połączyć  niebieski z cytrynowym (po przemyśleniu rzeczywiście sam niebieski wydaje się za grzeczny:)), albo coś z pomarańczem.
Pozdrawiam wszystkich:)

Offline

 

#45 2009-03-06 08:46:03

avvro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: LOGO

napewno ma sens rozmawianie tutaj, tylko wybierzcie jakies własne zdanie i nie zmieniajcie go po kazdym nowym poście, bo mamy czas najdalej do końca tygodnia i potrzebujemy konkretów, bez "może to, a może to", alek ma jeszcze dorzucić jakąś inną opcję i prosiłbym już wypowiadać się na zasadzie: "wybieram opcję nr, ew z kolorem takim i czy cos takiego...."
jeżeli żadna opcja nie pasuje, napiszcie chcę tak i tak... konkretnie
i pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.perfect-world.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.zdolni-pisarze.pun.pl www.diablots.pun.pl www.animeyaoi.pun.pl